Odpověď na: Ohařský fórum

Fóra Ostatní Ohařský fórum Odpověď na: Ohařský fórum

#120732
PetraK

    Ježiš ale vona je slaďouch!!!! Pipina!! Jak vona se tváří.
    Hele, když k vám přišla – měla taky takový nepřítomný výraz? Tali s námi hrozně dlouho nebyla – ať už ve skutečnosti, nebo právě tím výrazem. Ona tedy – to nevím, zda jsi četla – byla tak trošku putovní.Jsme de facto její pátý majitelé, takže prostě nebyla ukotvená a hrozně dlouho se ukotvit nehodlala a musím říct, že ten výraz cizince byl pro mě docela frustrující. Máš psa a on Tě nechce.