Odpověď na: Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021 Odpověď na: Kecací léto 2021

#120655
PetraK

    helejte – to by šlo tuhleto což? Jednoduchý, za chvilku a dá se z toho vyrobit x variant – nenapadlo by mě takhle zužitkovat třeba rejžu, která zbyla

    https://www.televizeseznam.cz/video/rad-jim-nerad-varim/vyzkousejte-smazenou-ryzi-s-hraskem-rychlovka-kterou-zvladne-kazdy-64162608?dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sznhp.vidpbox&dop_req_id=xCLsZeLNjia-202105121146&dop_id=64162608&utm_campaign=_var&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

    Mirka D.

    -tak rodiče samotu neučily,j
    no jo, tak pak není divu, že ji ten pes nedává. Prostě ten pes se to musí naučit, že o nic nejde, že se mu vrátěj. O to víc, když má pes sklony k závislosti.

    on je teda hooodně čmuchací,to je fakt,my jsme z toho s Martinem vždycky úplně vyšinutí-jde s hlavou dole

    no tak je jeho prioritou čuchání – tak jako máš dítě, který bude blázen do basketu, tak pak budeš mít jeho sourozence, kterej bude mít rád šachy, nebo holka vyšívání 🙂 . A pořád jsou to jedni rodiče. Proč by se to nemohlo stát i u psů s PP. proto si profíci vybírají až odrostlý štěnda, kde je vidět co toho psa víc baví, zda má -nemá drive. Však i děti, který jsou akční budou každý jinak- ségra byla víc na dlouhý tratě v běhání, já na rychlý sprinty z nuly na sto 🙂

    když je pes takhle čuchací, tak prostě jeho prioritou při cvičení budou stopy, vyhledávání a tak. Tak se to tomu přizpůsobí.

    no taky dobrý,granule místo obojku,jak jste to řešily?
    nijak, poslalo se to na jejich náklady zpátky a druhý den dorazily obojky.