Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fifi

Bryvecir vespolek,
je ti teplo, devce? Nejak me tenhle teplotni vykyv vykyvnul. Kor, kdyz jsem tahala pytle s granclema a maso (smutny ze maso jen pro Ruzici, takovy ty mixy zabehly a taky pytel grancli pro ni, at furt nezavidi Troldovi ty jeho spesl), neb prijelo Falco. (Beru i pro zname, kterym uz dochazely zasoby, jinak bych vlastne ani zavoz nepotrebovala.)

Dennyky
Pan Barevny se teda pekne vybarvil, tyjo, bych necekala, je carokrasnej! A pan Blankytny si zustava pri svy barve, zadny zmeny?

Maya
K ockovani – dobre, ze poficis a i dalsi zdejsi. Ze je cloveku blbe den, dva, s tim se da pocitat, porad lepsi nez tu mrchu chytit a pak resit long covida. Po ocko na tetanus mi bylo taky pekne blbe, natekly uzliny na pulce tela. Coz je asi cajk, proste imunita funga a reaguje na ocko, tak to ma byt.

Esusova
A mám takový nějaký věštecký tušení, že v brzkých dnech by některej z našich čoklů mohl mít velkou radost, dámy. Čoklů máme dost, tak kterejpa to asi bude?
Tak s tim si lamu hlavu, bo vy mate cokle furt veleradostny. Nevim, co tahle indicie mela bejt, snad se doctu zejtra. Drzim palce na kontrolu Rumicka. Ale vy budete pochvaleny za krasny hojeni a proberete vsechny dalsi veci, bude to taky veleradostny. 🙂 A hlavne doufam, ze mate posekano, traktoristko! Videla si Alvina? Trochu netypickej Lynch, ale v ramci trakturku doporucuju. 😀
https://www.csfd.cz/film/6258-pribeh-alvina-straighta/prehled/

Cajdo
Treba ti i naky to ubytko otevrou nakonec a vysprchujes se jak clovek? Sice bylo teprva pondeli, ale umim si predstavit ten odpocet do bodu nula a GOOOOO! 🙂

Petrs
Já v tom vidím páteř, vet kyčle. Nechci ho uspávat na RTG, protože vono je to jedno. Stejně podpora kloubů a pohyb dávkovanej podle psa. Podle toho jak chodí, ne jak chce, protože on by se s náma klidně plazil po předních.
By rtg nedal bez sedace? Jen posunkove haji a pridrzet? Ale jak rikas, v jeho veku to je asi jedno. Jediny, co by me trapilo, esli nejdou potize nekde “od kosti”, to by bylo dobry vedet i v ramci pripadny medikace na bolest.

Kachna
Ouje, snekosbery, to znam od devenek od znamych. Strasliva aktivita, to ma snad temer kazdy dite. Snecky sbirat, ohradku, domecek udelat… Pridavaly tajne a mely jich pak ve sklenici treba 30. Takovejch tech pidi. Ne klasicky hlemyzde. Dumam a vzpominam, asi jsem byla stejna, neco jsem sbirala. Mozna colky.