Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

MirkaD

tak jsem včera ráno dopřála pejskům vycházku s basendžíkem,basendžík po vytažení ožil a běhal by jak srnka,no je čipernější než ti mí 2,což je teda ostuda všech ostud
takže jsme to vzali ke křížku od něj dolů polama k rybníčku a dědinou….ne dom,vyjímečně,ale ještě rychle na kafe,pejsci z toho byly lehce na větvi,protože nejsou zvyklí chodit na návštěvy,Gera jsem ještě na návštěvy brávala ke kamošce knihovnici,ale jak mám 2 tak už je dovnitř nechce
no zdržely jsme se teda chvilku,protože v 9 měl dojet tatka a tak jsem to išla dom nachystat,postel rozložit,nádobí umýt,Martin jel nakoupit a tatka šel pomoct rodičovi se dřevem
pak nastala obávaná odpo
nečekaně nepřišel jeden kolega na odpo,tak místo něj ve 3 brigádník,lidí jak kdyby to bylo zdarma,některý xkrát za odpo+ale fakt dost púalet na vybalení
na směně jsme byly 2pokladní,brigádník,zástupkyně vedoucího,a mezisměna vedoucí,ten vybaloval jak o život,zástupkyně pekla,nebo seděla na kase,nebo vybalovala,já s kolegyní kasa+vybalování,s tím,že mi zákazník co tam byl počtrtý za sebou pro x pytlů kůry říkal,že jak mě pozoruje,tak se víc nachodím,než nadělám,já totiž vyšla s kasy-že mín lidí,došla nakonec obchodu k paletě,vybalila bednu s rýží a-kasa číslo 2 se otvírá-tak hrrr na kasu…a zase,s kasy,odvézt vozejk prázdných krabic k lisu,a než jsem stihla něco polisovat-tak-kasa číslo 2 se otvírá-tak hrrr zase zpátky,no 100jarních kilometrů,
jedna příjemná paní na poznámku-KTEROU VŽDY A VŠEM říkám,když mají těžký skleněný věci do papírové tašky-tak na poznámku-prosím vás dovoluji si vás upozornit,že ta taška neunese těžký věci protože je papírová,vemte to prosím zesppodu,děkuji!?
tak na tuto poznámku řečenou vždy uctivým podlízavým tonem řekla-no to unese
já-no já už se střepů nauklízela dost a je tady dost lidí,není na to čas(přestavy x rozbitých sklinek na zemi se mi dělalo blbě)paní-no tak si to uklidíte zas!!!tak jsem se začala smát…taška vydržela,jinak bych se po této poznámce neudržela….jako zdržení by to bylo pěkný
jedna paní se zas dohádala,že chce koupit alkohol a cigarety..za stravenky…
no nic…večer úklid,skončily jsme v dest v noci,kdyby nám na chvilku nepřišla pomoct kolegyně skončíme pozděj….
já vylezla z obchodu a volala jsem kamošce od basendžíka-dělá taky na směny,ale ve Slavkově v šicí dílně,tak jsem jí volala jestli mě hodí dom,tak jsem se kus cesty svezla s ní
doma rychle ze psama a kafe,bábovka a vana a hajíííííí
tatka ani odpo nebyl ze psama-ooo kde jsou ty časy kdy nás o půl sedmé ráno budil-proč nejdem ze psama kdy půjdem jako venčit????:D:D:D
tad říkal,že se vylítaly na zahradě,když tam ještě i odpo dělaly dřevo
tak jasný,vycházky si ošéfuju já,stejně když máme oba odpo tak by s něma jinak nikdo nešel a jeho povinnost to není,ale trvalo mu několik let než se dopracoval k tomu-zahrada nezahrada-musí se s něma ven aspon!třikrát denně:D
a to je další vzpomínka-před létama tady dělaly na dvoře přípojku ke kanalizaci,všichni chlapi v rodině,no já měla ještě Gera,tatka měl ještě Žeryka,a z Blanska zvyklej na 3-4 vycházky denně,mi v poldene kdy vedro,psi po ranní vycházce,Žeryk ještě furt lítal dvůr zahrada,hračky,psi,lidi,společnost-pohodička-a já najednou vodítko a jdem venčit-ten udivenej Žerykův výraz proč ho beru ze společnosti,když se zrovna tak dobře baví,a vycházka byla ráno a postačí až večer až všichni zalezozou,takže už nebude mít koho otravovat s hračkama-tak ten udivenej Žerykův výraz nezapomenu doted:D:D:D-výraz-jééé tady je zábava,kam bych chodil,nech mě tadýýý :D:D:Dvýraz Martinovejch bráchů proč táhnu ven psa,kterej jít nechce byl stejně vtipnej 😀
no dnes ráno,kdy já teda od půl 6 vzhůru,bo mi málem záda uadly,tak ráno jsme šli ven ze psama a s basendžíkem,k lípě,kus na Uhřice a zpět,takže kopec,mí psi se táhli a 13 letej Gobi by lital jak drak…
no dopo Martin vařil,já prala,uklízela,rodičové dělaly dřevo,psi na zahradě,odpo taky,k večeru jsme zajely na hcvílu na začátek Ždánskýho lesa,kde jsme udělaly okruh,je to okruh,kde je hodně pařezů a klád ,tak Dafi se vyběhá a vyskáče,tak opět běhaly,tam blbnou vždycky,přitom je to okruh kus po rovině dolů,doleva,blouček navrch a rovina zpět,ale tak změna no,akorát na kraji lesa lidi fakt smetiště-plasty a tak,ted přibyla židla a v lese 4 pneumatiky-fakt hovada ty lidi…
Žeryk s Martinem na terase,Dafi na zahradě,tak budou dneska vyblbý
vždycky su ráda,když si pozimě,kdy jsou furt zavřený a na dvůr se chodí jen venčit a krom vycházek venku nejsou-pro nový čtenáře-když se v zimě pustí ven,vyvenčí se hrnou dom a trčí u dveří-protože zimináááá:-)
tak ráda vidím,jak sou spokojený venku