Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
8.5.2021 v 9:02
#120426
Proto to pisu, nas vsechny pohorsilo, ze to dite neposlali na pcr, ale ma jit normalne pondeli do skoly kdyz bude bezpriznakovy…
JO, já jen, že to není systémové selhání. Ještě mohou zkusit tu hygienu.