Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

PetraK

Fifi
denne se i v noci chodi presvedcovat, ze tam jsme. To je vse v poradku, zavislacek.

nedivím se mu ani trošánek, pupíkovi. Rumíček tam byl jen chvilinku a po příjezdu domů mi pořád seděl a spal na klíně, dost času jsem proseděla na zemi. Tak natož on, kterej tam byl takhle dlouho.

Tak ať je návrat k normálu při manipulaci co nejhladší.

Zadny drbkani, jenom srustani!
pevně v to doufám!!

Kachna
to je skvělý, že Mája takhle obživla!!! To se na to hezky kouká, že jo.

Mirka D.
a pak,že mě namaže mastí,ale rychle,tak jsem mu řekla,že rychle nechcu nic,takový to-

🙁 , hlavně že sám se lituje, že musí sedět!§ ach jo. No máš pěknej zápřah, chudera. A neboj, já vím, že na nás myslíš a moc si toho vážím. ale s tou rehabkou – to je pravda – však ty máš pohybový potíže, takže jednou za čas by Ti to doktor mohl napsat, pak si objednáš termíny – rovnou dopředu celou tu sadu a v práci jim dáš potvrzenej seznam dní, kdy jsi objednaná a oni Tě musí pustit. To bys měla uspořádat, tělo si to zaslouží.

taky jsem na svejch čoklech závislá. Já si dovču bez nich prostě nedokážu představit.

Dennyky
ta fotka je pěkná, pani umělkyně, to jo, ale kde jsou Tvoje barvičkyyy?

co převzal vyznamenání od Putina.
vůbec nechápu tenhle krok. Jako já ho nějak nikdy nesledovala, ale proboha proč českej občan přijme vyznamenání od tohodle státníka? Nejen ruskýho státníka, ale od tohodle? Takhle u mě skončil Depardieu. A že jsem ho oblibovala.

Zlatka

jíééé vám krásně kvete trávnik! Co to je za vzácnej druh květeny? 😀 černá s pálením, to neznám 😀