Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
4.5.2021 v 5:20
#120074
Tak seber něco králíkům.
ty nic zelenýho nemaj. Pampelišku atd. určitě ne, ta zmizí jako první
Ale dneska jsem smažila palačinky…
hnusný, co? Taky jsem to jednou zkusila.
minimalistka
za mě je to chvályhodný nastavení. Pokaždý, když jdu u mamči na půdu, něco vyhazuju (např. starej settopbox 2x, prastarej modem, nic co by se dalo použít nebo mělo jakoukoliv hodnotu. Ale je to pečlivě zabalené, popsané, uložené. Místa se mění. Asi je to nějaká hra). Uááááááá