Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
3.5.2021 v 18:40
#120044
Sem dneska celej den balila a vazila a chystala a uz mam komplet 5x krabici s jidlem 🙂 4 pujdou prede me a posledni mam na sbaleni z domu
Petrs01
ubytka porad jeste nejsou povoleny, takze mam na sumavu s kamosem stan (protoze 2x tarp kdyz se muze jen na nouzovych nocovistich neni ideal), pak budu mit tarp po sumave.
jako mela sem asi 6 ubytek booknutych na tech 25 dni, protoze sprcha, prani a suseni veci… ale bohuzel to porad jeste neni dovoleny 🙁
PetraK
tak dobre, ze se pipinek hoji a ze hlidas, musi to pro tebe byt na psychiku narocny ale on ti to pak broucek vynahradi 🙂