Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
29.4.2021 v 8:22
#119844
Maya
no fotodokumentace – ono jak znám Brtnika, nebude nikdo, kdo by ji udělal. A taky znám sebe – nebude nikdo, kdo by si na to v ten moment vzpomněl. bubu řešit ešivá to budu umět, plus k tomu hárání a hlídat čokle – tedy neslibuju nic. ale pokusím seeee.
No my to taky nemáme s ideálním přístupem, ale u nás to jinam dát nejde, zas je to kousek od plotu u silnice – tak doufáme, že snad dobrý.