Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
29.4.2021 v 8:10
#119843
PetraK
no jsem chtela sekat dneska taky, tak uvidime jestli to vyschne
tak doufam bude fotodokumentace prvniho vyjezdu 😀
oni tam k ty cisticce budou mit pruchod, ale jako obcas ti technici potrebujou si k tomu zajet autem a to se tam nedostanou nijak
nevim, mozna maj predstavu, ze to zapojej a bude to fachat na veky samo bez udrzby a bez oprav, uz jsem se s takovymhle pristupem od lidi z panelaku setkala