Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
28.4.2021 v 11:09
#119786
MirkaD
ten romadur uz pochodoval ne? 😀
tahat ty tezky veci musi bejt hrozny, me uplne staci kdyz taham do kosiku a do auta kartony vod, k pokladne vzdycky beru flasku extra, abych to nemusela davat na pas
Fifi
gratulka Troldikovi, je to zajimavy, jak po preleceni ho to rychle preslo