Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#119772
Zlata

    Tak jsem se zaregistrovala na očkování,za chvíli mi přišlo,ze jsem to vyplnila blbe,opravila,zejtra vezou oočkovat muže,tak se musí zeptat co a jak.
    Trolda dobrej,Ferri taky jakž takž,Denny přežila ortopeda,tak ještě Rumous a snad bude vše OK.
    Měsíc krasnej.
    Dneska kafe bez příchuti,ale zjistila jsem,že mají schovanej ještě hovězí bujon.Bude zabaven a nenápadně vrácen mamce,aby nedostaly pres prdel.