Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
28.4.2021 v 8:19
#119772
Tak jsem se zaregistrovala na očkování,za chvíli mi přišlo,ze jsem to vyplnila blbe,opravila,zejtra vezou oočkovat muže,tak se musí zeptat co a jak.
Trolda dobrej,Ferri taky jakž takž,Denny přežila ortopeda,tak ještě Rumous a snad bude vše OK.
Měsíc krasnej.
Dneska kafe bez příchuti,ale zjistila jsem,že mají schovanej ještě hovězí bujon.Bude zabaven a nenápadně vrácen mamce,aby nedostaly pres prdel.