Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

MirkaD

tak dnes rámo vycházka kousek k lípě a zpět-Dafi se zas do kiopce táhla,jestli má prostě ráno stuhlý nohy a trvá jí než se rpzchodí,nevím
no,u brány jsem s oběma v rychlosti udělala pár cviků na rehabku-Žerykovi po házecím víkendu to jen prospěje,takže s oběma na pamlsek,at je to přesný,bez povelu,schválně jen navádění pamlskem a odměna-s každým 3 krát oběnout jednu u druhou nohu na místě,pak oběhnutí okolo mě z jedné i zdruhé strany,kroky,couvání+otočky na jednu,druhou stranu vše několikrát
pak rychle dom a hrrr do práce
v práci mezisměna od 8-17,00
celý den s 10 minutama na jídlo na kase+teda vybalování,když chvilku nikdo nebyl u kasy,lidí trochu mín
kolegové aspon měli čas vbalit v pondělí je toho na vybalení vždycky dost,
pak jsem měla jednu kontrolu,což naštěstí dopadlo dobře,prý jediná dobrá zpráva dne říkal šéf
taky se divil,proč mu neodpovídám na smsky,že mi psal,minulý týden-no mě bylo pdezřelý,že by PENNY nevolalo at jdu do práce,když mám víc dní volna u sebe….
mě z tohoto jednou fakt hrábne-furt směny navíc,hodiny navíc,a když dají člověku víc volnejch dní k sobě tak mu volají at jde do práce…
no pak jsme zjistily,že mají jiný číslo,tak proto mí nic nepřišlo
a já naivka jsem myslela,že mě nikdo do práce nechtěl ,no tak chtěl,ale když je blbý číslo tak nic….
-mimo chodem-toto je jedna z věcí,ktrá je v této práci vyčerpávající-a to dost
normálně člověk chodí do práce od pondělí do pátku,občas přesčas,občas je dýl,
jako,to že člověk dělá v obchodě víkendy,svátky…to by nám tak nevadilo,
ale únavný je pořád měnění směn,pořád nějaký směny navíc,hodiny navíc,jak si někdo vezme neschopenku,paragraf hned se předělává rozpis protože za toho člověka musí logicky někdo do práce….
no nic
po páté hodině pro mě dojel Martin po x smskách,jestli už je doma auto není,kdy bude a tak….:D
doma jsme dali guláš a šli si dát všichni 4 šllofíka i ze psama
a kolem čtvrt na osm jsme šli ze psama,že má být úplněk…
tak k lípě,od ní dozadu na Uhřice,po cestě jsem vyfotila několik západů slunka,psi ani jednu fotku,no a měsíc jen jako krajinku,a 2 zblízka,bylo zamračeno,tak nic no
od lípy jsme to vzali podél lesa k hájence,kde jsme potakali 2 chlápky s foxlíkem,měli ho uvázanýho,když nás míjely,o kus dál ho pustily,já pustila psi taky,a na jednou slyším volání a pes za náma,tak jsem letěla odchytit pséky,pes u nás,chlápci kdesi v prd….,já držela pséky a odháněla psa,kterej zježenej čuchal k Žerykovi,naštěstí se do sebe nepustily…!
by mě švihlo,pak od hájenky dolů a dom
Dafina celou dobu valila i do kopce,asi se přes den rozběhala na zahradě,byla dost dlouho na zahradě s rodičema puštěná
doma učesat,nakrmit a jási ještě zacvičila na záda….
-no s Martina mě fakt migne,přišel s tím,že břicho dobrý,ale že ho s toho sezení bolí záda a že se to nedá vydržet,takže to asi nepůjde…
jako fakt jsem se začala smát
jsem mu říkala,že jsem čekala,kdy s tímto přijde…
a že ono dělat x hodin v sedě je na ty záda prostě záhul a musí na ně cvičit…
ono dělat x hodin v sedě nebo x hodin ve stoje stejný pohyby je prostě masakr,proto já si ráda,když můžu v práci střídat vybalování/kasa/pak úklid-pokud to vybalování nejsou teda těžký bedny s džusama,nebo kastle s pivama,to je nah…,ale střídavá práce je nejlepší-chvílu stát,chvílu chodit,chvílu sedět,
ale to jde málokde,já aspon na té kase na střídačku sedím /stojím a když tam chvilku nikdo není,tak jdu doplnit žvýkačky,vyhodit koše,umýt pásy…
no nic…prostě Martin