Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

PetraK

Dennyky
tjo, germánka už je veliká holka 🙂 . jak si hoví! No naše germánka, zvyklá dříve spávat na roští, je dneska nespokojená proto, že má bivakovat sama v pokoji na křesle + další pelíšek k dispozici na výměnu. A ani to jí nestačí, ludře jedný rozcapený. Nece tam bejt, nece. Ce bejt s Rumoušem, a Rumouš ce bejt s ní a mít s ní fůru malejch ohaříků 😀

To víš, obrečela jsem to hodně, milovala jsem ho.
tyhle momenty, kdy dítě nic nemůže ovlivnit jsou hrozný. Pamatuju si všechny “svoje” zvířata, co jsem natahala domů a nemohlo to tam zvostat. Pak fotr, to už s námi nežil – aniž by se zeptal mámy dotáhnul mi štěně münsterlandskýho ohaře. ta na nás a na všechno sama, navíc tehdy se o výchově psů vědělo prt. A jako bonus k tomu ohař 😀 😀 , když mě prorafnul prsteníček na levý ruce, protože jsem pro něj sahala kamsi, kde se zrovna ubytoval a nechtěl jít domů, tak to byla konečná a stěhoval se na vesnici k myslivci. Pro něj teda rozhodně líp, ale já z toho byla vyřízená.

Tak kluk rumunskej uz je doma
jak k němu přišli?

Koníková,
Šiškovec obecný

to je kravěna 😀 😀 , no jo pracovní vemeno, tak pracuje 😀

ADHD gremlins – jsou taky výborný, když se to takhle pěkně nakombinuje, bude to zajímavej život 😀 takovej pestrej 😀

Mirka D.
…tak jsem se poplácala po rameni

jo nejlíp se člověk pochválí jen sám , to známe 🙂

já zase neumím psát ani trochu dvěma prstama. Jak to má mozek vpálený za ty staletí pevně dovnitř, tak ty prsty jedou automaticky, jako když hraješ na klavír, člověk nad tím nepřemýšlí a kulometí písmenka .

Mirko, to s těma prachama je děs, mrzí mě to vždycky, když se Ti to stane, člověk se snaží, dává si pozor a stejně to neuhlídá, ten stres na rychlost tomu nepřidá, ach jo. S basenžíkem kámošem je mi to líto, škoda, že ta operace to nepokryla 🙁 Neděle – s tím vším, cos psala, fakt jak vyšitá. Zbombardila ses nakonec?

Kus kus

se mi ten hošíček zrzatej zadřel nějak pod kůži.
to on umí moc dobře,moc děkuju Kus kus, čím víc přání,tím líp.

Fifi
S cistym stitem
s čistím štítem a nebo pak na štítě, protože to by mě asi porazilo 😀

Jen tuze smutne kouka, kdyz Ruzice dostava
tohle a pak to hlídání, aby mu člověk něco nedal automaticky omylem, to by mě rozkvrdlalo

Morcatka se pry taky daji jist…
Fifinoooo, nech morče žííít!

Taky jsem stihla
tim se tady nechlub 😀 😀 zavidim,taky bysem chtela bejt stihla
😀 😀 božííí

Mílo

Ta bílá kočička je podobná herečce Cate Blanchett :-).

týýý jofka, to je ale přesný!! Opravdu

, takže jsme bloudili a vzájemně si s mužem nadávali.
vidím to vidííííím!! čajda má pravdu s těma offline mapama, což mě připomíná, že se jí chci zeptat

čaaaajdooooooooooooo
v čem může být problém, když jsem dala stáhnout aktualizace map a vono se to stahuje, stahuje, stahuje a nedostáhne?

jéé Ferratka byla na výletě!! Už je zahojená?

těším se na fotky a článek!! Už mi to chodí do emila normálně.

uz je sediva
zas tak moc to vidět nejni. Furt je to štramanda, co se tváří jako modelína 😀 To vižla to je jinčí kafe, tam vidíš, každej šidivej chlup navíc

kachna
Máme tři morčata a jedno jehně.

pěkně se rozrůstáte 🙂 a koukám, že Fifina už zase žere!! Fifinoooo, nech morče žííít!