Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#119491
Fifi

    Peknej vikend vsem! 🙂
    Vam povim, moje nervy dneska. Skoro hodina v jedny kolone po bouracce cestou do mesta a 3/4 hodiny v kolone cestou z mesta. Naky erupce nebo co. Jsem jela vyzvednout Troldovi dalsi vet grancle a konzervy, co bych pro nej neudelala. 🙂 Jinak tukam, je bez prasku druhej den, zatim vypada vse ok. Jen tuze smutne kouka, kdyz Ruzice dostava jablicko, mrkvicku, tvrdej chleba. Sice dostane taky mnamku do zobaku – tedy jeho suprdupr low fat granuli, ale jasny, ze to neni ono. Hlavne ja se musim hlidat, abych mu neco automaticky nedala.

    Esusova
    Haranicko vrcholi? Chudak Rumicek, at jsou ty nej dny brzo za vama. S cistym stitem. 🙂

    Mirko
    Blejt by po odcervovaku nemeli, ale nekdy se holt stane. Uz jsou v poho? Davku si jim dala spravne na vahu, predpokladam. Si napis, co to bylo za prasky a priste jim dej neco s jinou ucinnou latkou.

    Cajdo
    To je moc pekna mikina! 🙂