Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
23.4.2021 v 7:38
#119408
mohla jezdi na koni
No, já si ještě na druhého koně klidně posadila návštěvu a jelo se ven. Kupodivu mi nikdy nikdo nespadl, ani když jsme s kamarádkou lítaly tryskem, ani když jsme se učily skákat (samy).