Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#119408
Petrs01

    mohla jezdi na koni

    No, já si ještě na druhého koně klidně posadila návštěvu a jelo se ven. Kupodivu mi nikdy nikdo nespadl, ani když jsme s kamarádkou lítaly tryskem, ani když jsme se učily skákat (samy).