Odpověď na: Kecaci jaro 2021 Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021 22.4.2021 v 17:53 #119375 Petrs01 Fifi wrote: Na klouby neco bere? Jednou za čas projíždím Gelorenem (i sebe), ale teď jsem mu vzala Apto-flex.