Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
22.4.2021 v 17:33
#119374
Petrs
Kyčle, hlavně levá. Mohly se mu blbě rozplácnout při tom skoku z postele
Tak huf, ono to je hned. Kdysi se mi takhle rozplacnul Kremylek a taky jsem se bala nejhorsiho, ale byla to kycel. Tak at mu klid zabira a dostane se postupne zase do atomovy kondice. 🙂
Na klouby neco bere? Me docela prekvapil ten A-Flex, Troldovi zabral moc pekne. Ted maj, prouzky moje, s timhle utrum. 🙁 Ruzice ho dneska chtela rasit, jsem ji rikala, at neblazni, ze si ho rozbije. 🙂