Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
ach jooo-já už se k tomu taky nechtěla vracet-ale naposledy-
tu vižlu nevraceli,protže by nefungovala,fakt ne
kamoška z ní byla jinak nadšená,že chápavá,vnímavá….
prostě-stalo se to
možná už žádnýho psa mít nebude
jestli jo tak za dlouho
máma ju nedávala ne proto,že no prostě byla po nemoci a na energický štěně se necítila, sešli se prostě 2 blbý věci
kamoška které rodiče pomáhali x let s jedním psem,a navrhli jí to i u druhýho,tak myslela,že to půjde
kamoška nepracuje z domu,dělá na směny,tak k tomu pejskovi občas někoho chtěla
ježíííš já už se do toho nebudu víc zamotávat….
při mým vysvětlování je úplně zbytečný to víc matlat…
Martinovi se zase zhoršuje zdraví-chvíli byl klid nebo co…..
takže zas nic….
já depku protože holt se s některýma věcma smířit neumím,nechci a vždycky když si myslím,že v pohodě,že to všecko chápu a vím
tak stačí záběr v tv
věta v knížce a su v pr….
držím Rumíčkovi palce!!!!!!!!!!!
na dvoře nám capíkuje dudek-heč!
Denny-nebud ftipná nebo se 😀
mě nechceš dopřát umělecký fotečky….
mě se líbila ta halenka ze stromem