Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#119295
MirkaD

    ach jooo-já už se k tomu taky nechtěla vracet-ale naposledy-
    tu vižlu nevraceli,protže by nefungovala,fakt ne
    kamoška z ní byla jinak nadšená,že chápavá,vnímavá….
    prostě-stalo se to
    možná už žádnýho psa mít nebude
    jestli jo tak za dlouho
    máma ju nedávala ne proto,že no prostě byla po nemoci a na energický štěně se necítila, sešli se prostě 2 blbý věci
    kamoška které rodiče pomáhali x let s jedním psem,a navrhli jí to i u druhýho,tak myslela,že to půjde
    kamoška nepracuje z domu,dělá na směny,tak k tomu pejskovi občas někoho chtěla
    ježíííš já už se do toho nebudu víc zamotávat….
    při mým vysvětlování je úplně zbytečný to víc matlat…
    Martinovi se zase zhoršuje zdraví-chvíli byl klid nebo co…..
    takže zas nic….
    já depku protože holt se s některýma věcma smířit neumím,nechci a vždycky když si myslím,že v pohodě,že to všecko chápu a vím
    tak stačí záběr v tv
    věta v knížce a su v pr….
    držím Rumíčkovi palce!!!!!!!!!!!
    na dvoře nám capíkuje dudek-heč!

    Denny-nebud ftipná nebo se 😀
    mě nechceš dopřát umělecký fotečky….
    mě se líbila ta halenka ze stromem