Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
PetraK
prekvapive hodne lidi si mysli, ze stene je jak hodnej vychovanej dospelak, akorat mensi
ono uplne staci ty dotazy furt dokola na ifaune, mam stene doma 4 dny a ono mi furtu cura v byte a kdyz na nej zavolam, tak neprijde, co mam delat?
to ma akorat clovek chut je zliskat na prvni dobrou
jo, ochrnuta noha u lapiny, ma to skriply nerv v pateri, prej v tech Stodulkach je s timto tech psu spousta a to ani prej ne vetsina typu jezevcik
jestli to pomohlo nebo ne se uvidi, az se zahoji, budou mit nejaky rehabky
totez mela maminka moji svagrovy loni, i operaci loni a dodneska porad trochu kulha, takze asi stoprocentni uzdraveni neni jisty
ale i kulhani lepsi nez kdyz je ta noha uplne nepouzitelna