Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fifi

BRyden vespolek.
Esusova
Tak tomu řikám CNN zprávy!!!
Tak tumas, vecerni vysilani. 😀
Pacient se lepsi a lepsi, nechci nic zakriknout, ale uz je z velky casti ve svy kuzi, vcera jeste popiskaval, dneska je klid. 🙂 Je jeste dost bolavej, chtel by hlidat, ale pri stekani ho boli pupek. Krasne zere, dneska mel rano prasky v konzerve.
Je az dojemny, jak se s Ruzici vosusnavaj a nemuzou se sebe nabazit. R. ho xkrat za den sonduje, blemca mu usi, zkouma pupika, nozky. A Troldik za ni na zahrade chodi jak ovecka. 🙂 Mno, az za xy let jeden z nich odejde, psi nahrada bude bejt hodne rychla, jsou na sebe fixnuty echt.

Kachna
já prosím nepsat slovo chuť po výčtu vlastností bobků.
😀 Prepac.

Petrs
By mě fakt zajímalo co způsobilo takový rychlý a závažný kolotoč.
Me taky. I doktory. Dietni chybou to urcite nebylo. Vcera mi ale doslo, ze presne pred rokem mel to podivny bliti v ruzny dobe po zradle, jsem to tu resila a skoncili jsme na veterine, esli si pamatujete. Tenkrat to byla gastritida a jedinym spoustecem mohlo bejt paseni se na cerstvy jarni trave. Casove jak pres kopirak a je fakt, ze se zase na rasici trave pasl jak koza. Vet mi rikal, ze je ted plno infekci z klostridii nebo z ceho, jak odtal snih, oteplilo se a tak. A ze to klidne mohlo zacit timhle, jakoze mirnej, neznatelnej zaludko problem, kterej se pak “vrazil” do slinivky, ze tam precestovaly bakterie a hnusaci. To je jediny vysvetleni krome toho, ze se holt akutni pankreatitida stava bez priciny.