Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
Muehehe. Jsem zaludna. Piskal, piskal, chodil, coural. Uz mi tikalo voko, tak mu rikam nepiskej. STEKEJ! Zpoza drog na me zahledel a vyloudil dlouhej piiisk, Ruzice vedle se mohla urvat. Oobrovska pochvala a nastojte – za odmenu! sezral malou hrsticku pripraveny stravy. 🙂 Diky, Franto Susto a seminari, ze mi bliknul v hlave tenhle postup. 🙂 Konkurence a povely delaj svy, navic Pindikovi mozna predtim nasilim narvany sousto nastartovalo chutovy poharky. A ze ma hlad velkej, od soboty pry nezral, vlastne od patku. Huf, mam radost, aspon chvilkovou, ze jsem do nej neco nacpala, ted uz to pujde. 🙂
Tak dobrou noc a omlouvam se za reporty, musim se z toho vykecat.
P.S. Ruzenec je nyni velmi spokojena, cerna cuza is back. 🙂