Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
11.4.2021 v 10:30
#118632
Bobík byl výjimka,jinak taky vorisci,teda spis střední velikost,Andy je klukovo,tady dole je hlavně kvůli tomu,že už je mu 10 a my jsme doma.Já už další psy neplanuju,nevíme co se bude dít.Já ani nevím jak to bude pro mě vypadat s očkováním,do těch vekovejch kategorii ještě nespadam,ani se neví jestli je pro mě vhodný.
Tak co to Trollitko malý.