Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#118627
MirkaD

    Z-tvl-nééé-bernardýn se nejmenoval Bobík?že nééé???:D:D:D
    jinak na Troldíka myslím,i jsem se za něj modlila,jak jsem včera říkala Fifi,
    takže doufám,že to zabralo!!!!!!!!!!!!!