Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
11.4.2021 v 9:22
#118627
Z-tvl-nééé-bernardýn se nejmenoval Bobík?že nééé???:D:D:D
jinak na Troldíka myslím,i jsem se za něj modlila,jak jsem včera říkala Fifi,
takže doufám,že to zabralo!!!!!!!!!!!!!