Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
11.4.2021 v 9:17
#118626
Tak aspoň že Atom je dobrej,preciz už je mu 16.My měli vorechy ,ti tak 14,15.Bobík měl presvahu,to byla naše chyba,ale když ono mu tak chutnalo.Jenže nedejte bernardynovi,kterej ma čumák oprenej na stole,pac je s tím stolem zároveň ,smutně cumi a slinta.Takže ted Andy taky nedostane všechno,oč si říká,nejen kvůli váze,ale ti vlcaci jsou haklivi na žaludek. Kruci co ten Trolda,bože ať je v pořádku.