Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
8.4.2021 v 12:10
#118499
černej čaj
To zni skvele.s masickem!
hele vyloženě výýborný. Mám i skvělou pánvičku, šlo to ráz naráz 🙂 masoooo žrasooo
Jo Mouses má zateplenou boudičku ale nějak ji, krom výjimek nebere v potaz, tak jsem ráda, když je na noc doma.
Dennyky
no právě, mě to taky nedošlo, maso jsem dostala a druhej den šlo do mrožáka, jsem to nevědíla, jak a co stařit. v těch houskách to masíčko na plátky s oblohou a matláním z cibulky, okurky, hořčice a zakysanky bylo skvělýý.
Dnešní fotos
heleee ufouni sou tadý! 😀