Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#118499
PetraK

    černej čaj

    To zni skvele.s masickem!

    hele vyloženě výýborný. Mám i skvělou pánvičku, šlo to ráz naráz 🙂 masoooo žrasooo

    Jo Mouses má zateplenou boudičku ale nějak ji, krom výjimek nebere v potaz, tak jsem ráda, když je na noc doma.

    Dennyky
    no právě, mě to taky nedošlo, maso jsem dostala a druhej den šlo do mrožáka, jsem to nevědíla, jak a co stařit. v těch houskách to masíčko na plátky s oblohou a matláním z cibulky, okurky, hořčice a zakysanky bylo skvělýý.

    Dnešní fotos

    heleee ufouni sou tadý! 😀