Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

PetraK

Mirka D.
ještě,že jste tu dovču měli minule,ted by to bylo naprd

přéésně, přesně to si říkám od včerejšího rána! Byla to náhoda, já tu dovču plánovala právě na tenhle týden a pak jsme to museli přesunout. A………dobře jsme uďáli. Bylo krásně, krásně, krásně, takže jsem si to fakt užila.

vidět jak pomoc bližního vede k alkoholismu
tak víš co, když to nezvládneš sama, jako my vostatní, tak se Ti musí nějak pomoct, no 😀 😀

-v práci jsme se z toho díky zavřenýmu pátku mohli pos…
jo hele já ve čtvrtek taky u nás v sámošce čučela, že dopoledne není chleba, vedoucí se omlouvala, že prostě lidi byli jak magoři a brali to po 4!!! kusech. Jak kdyby nebylo v sobotu a v neděli otevřeno. Mimochodem-tohle je další debilitní krok,kterej jsem nepochopila – když zavřít, tak kontinuálně ne? Od pátku do pondělí včetně. Pak to dává smysl, ale ne že zavřu, otevřu,
zavřut. Ty debilové tam jsou buď sjetý a nebo si z nás dělaj srandu, jiná možnost není.

museli znovu na veterinu,protože se jí podebralo jedno bebí,tak má zase antibiotika,
a sakra – Ferratě nebohý se udělala kapsa? 🙁 🙁

Fifi si kuchtila báječný medailonky,na ktrý mám stašnou chut
to číst nebudu, protože tu cípám hlady 😀 a díkec moc za výtah.

Milena z Prahy-má zajimavou práci,je korektorka knih,časopisů,článku a pracuje z domu

FÁÁÁKT?

MÍLOOO!!! Ty máš takhle zajímací práci?? No…..a teď mi dochází, že při tom čtení mých článků musíš občas trpět jako zvíře!! Páč já jak to píšu v megarychlsti všema deseti a snažím se stihnout tok svých myšlenek 😀 , tak i když to kontroluju, tak leckdy přehlídnu takovou ale prasárnu!! , že fuj a ostuda.