Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr

tož jsem konečně tady děcka . Nevím na jak dlouho 😀 , ale jsem. A pracuju pilně na tom, že abysem v Domečku taky měla počitadlo. Dovolená byly výýborně vychytaná, ešče, že jsme si ji vzali o ten týden dřív. Původně jsem to plánovala na tenhle týden, což se vokázalo nyní jako nevyhovující. Zas ale by se toho hodně udělalo vevnitř, to je pravda, páč venku nechce bejt ani čokl, ani kočka 😀 😀
Měli /y jste se tu dobře? Poctivě se tentokrát přiznám, že nemám šanci dočíst vůbec nic, protože práce mi díky tomu výpadku stojí na všech frontách, takže…….neby byl někdo tak hodnej a neuďál mi výcuca? Páč jinak nemám šanci .

Maya
koukám tam máte taky vypečený IT oddělení
hele ti kluci na základní lajně jsou v současný době po obměně, která tu proběhla, moc fajn a šikovný a ochotný. Ovšem TO co sedí nad nima, tak až na jednu výjimku, to je peklo a bohužel, ta dvojka úplně těsně nad těma pěšákama, tak to je propadák století – a na nich to stojí. Vůbec se nezeptaj, o čem ta práce je, co je k ní zapotřebí a jedou si to zcela autisticky – nekecám, ti dva fakt nejsou v ólrájtu – podle svejch představ a nikoliv podle potřeb, který vyžaduje ta která konkrétní práce. Takže mi díky tomu zmizel neskutečnej objem potřebnejch věcí, který teď ti chudáci pěšáci musejí někde v tom původním prostředí vyšťárávat a pracně to vracet. Ti jsou vyloženě nadšený, že jo. Jeden klučina tady včera strávil celý dopoledne s něčím, co se prostě nedá postrádat a co se kupodivuuuu, ale nepřeneslo. Tak dostal za odměnu pytlík s koledou, kterou jsem měla připravenej, kdyby o Velikonočkách nečekaně dorazili koledníci nějaký. Tak měl aspoň takhle radost.