Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

MirkaD

tak dnes pečení+házení pečiva a kasa,po druhé hodině dom
lidí konečně trochu mín
ráno zima jak hrom-sem měla pocit,že su nahá-ze psama na 3 vteřiny před barák vyvenčit
v poledne s něma šel na chvílu Martin,má ted odpolední,no a já ve 3 chvilku na zahradu potahat se s hračkou s něma,pak jsme daly šlofíka na pohovce-takže Žeryk u mýho boku,kde spí normálně Dafina,která mě z toho důvodu spala na hrudníku
ted večer jsme si daly vycházku ke křížku a zpět-naše nejkratší trasa a není do kopce,,na konci obíhání stromů,u baráku s každým pár metrů chůze u nohy a odložení ve stoje,Žeryka,jsem nemohla dosat dom,že chtěl házet míček,
tak to bylo kdo s koho
odpo venku vihřice ze sněhem,ted večer modrý nebe,5 stupnů,zima
už mě to počasí štve,už chcu chodit ve větrovce a tričku,bez 20kapuc,a bez oblíkání psů
Dafi se tak ráda vyhřívá na terase,nebo vyštěkává na zahradě-ščastná,že na ni nikdo nemůže-překld,že ju nikdo-pokud ju rodiče nezavřou doma-tak že ju nikdo neokřikuje,což pochopitelně-přes jarnoletní měsíce kvůli vyřvávání psů jsou právě všichni přes den na dvoře a pouští se večer,ale ted ještě nejsou venku sousedi…tak tam chvilku mohla mlít pantem
Žeryk se zase vyhříval na terase,a ted zase prd-furt jen vycházky+vyčurat a dom a navlíkat-jezuskote jak mě to oblíkání leze už na nervy…
při mých vrstvách-furt 2 gatě…3dlouhý rukávy+jeden krátkej….
no nic,Dafi se válí na klíně,měla bych něco dělat…asi začnu kafem….
Černjčaj-co rehabka?
PetraK-tož kurna,kde seš?hod počítač do sběru,sežen opravářa počítačovýho a pod za náma!!!