Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#118278
Fifi

    Pekne pondeli preju,
    vane vitr z hor, slusnej ficak. Me hlave se to prilis nepozdava, uz jsem si lupla prasek.

    Mirkooo
    VSE NEJ k svatku! 🙂

    Cajdo
    Chudak Ferisak, snad uz bude mit klid a zahoji se ji to. Dalsi atb, chjo, ale asi lepsi, nez riskovat.