Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
5.4.2021 v 14:42
#118278
Pekne pondeli preju,
vane vitr z hor, slusnej ficak. Me hlave se to prilis nepozdava, uz jsem si lupla prasek.
Mirkooo
VSE NEJ k svatku! 🙂
Cajdo
Chudak Ferisak, snad uz bude mit klid a zahoji se ji to. Dalsi atb, chjo, ale asi lepsi, nez riskovat.