Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

MirkaD

tak včera cvičící vycházka ke křížku a zpět
odpolední do 11do noci-večer úklid+chystání plyšáků+přecenění…
chyběli mi peníze a to jako docela hodně…..
ale zase dobrá rychlost na kase-no holt rychlost a bezchybnost u mě ruku v ruce nejde……
bože toto mě táááááááááááááák sere
no nic
měnší náplast na to byla,že jsme dostali dárkovou poukázku na 2000,tak jsem včera za ni nakoupila nesmysly jako dekoraci na větvičky-vajíčka,
kytku umělou na hřbitov-a hned stovk v tahu…
kapesníky,pasata na zuby…+jídlo….tak včera 360kč-a to tam nebylo nic na oběd-jogurty,pešivo sýry
my jako prožerem hodně
protože Martin jí hodně-často a velký porce,
+nekupuje levně-např.-když jdem OMYLEM NAKUPOVAT SPOLUU-SE VĚTŠINOU DO 3 VTEŘIN RAFNEM,,,
TAK JÁ-TĚSTOVINY,RÝŽE ATD-TO NEJLEVNĚJŠÍ-ZA 8 KAČEK,20 KAČEK A TAK-ON TO DRAŽŠÍ AŽ NEJDRAŽŠÍ,
snažila jsem se to zjistit a FAKT BY MĚ TO U NÁS ZAJÍMALO-ale Martin nenosí dom účtenky,tak jsem to vzdala….
-holt já su skrblík-on rozhazovač
-já uštřila,když on byl 6týdnů v nemocnici,to vím určitě a taky to bylo 6 tždnů co jsem jedla nejzdravěj-krom sladkosté teda….
celozrnný chlava toustový,žádný brambory-protoýe ty já nerada….
ovoce,zeleninu,jogurty….šunku,sýry,žádný salámy….,
jinak teda svačiny si dělám z domu-a ehm často nedojídám/takže slepice-protože nemám čas
na pití kupuju magnézku,ale tu piju 3 dny
a v zimě čaj v termosce
a neobejdu se doma a v práci bez sladkýho+občas časopis téma

Denny-máš hezký plán na čtyři dny,tož si je užij!
ssem zahlídla cosi o sněhových vločkách….tož to mě netěší,já se chcu ze psama válet na terase a na slunku
-svačiny v práci-já si taky koupím občas sváču v práci-bud doma nemáme pečivo,nebo nestihnu nachystat,nebo nemám chut na něco z domu-to je taky furt dokola-chleba-sýr/paštika/šunka/+zelenina i když Martin často dělá různý pomazánky…
+my nemáme v práci obědy-tak doma vaříme.ale ne denně tak na víc dní
vždycky vařil Martin+chodil na obědy v práci-takže vařil pro mě-tak uvařil v sobotu jedno jídlo,v neděli jídlo na víc dní a pak ještě něco v půlce týdnu na 2 dny,nebo já nějakou rychlovku,ted v lednu na obědy nechodil,ted taky nechodí,tak vařím občas i já,a to je vždycky něco blbě+sto insrukcí předem….
včera jsem třeba udělala málo kuřete-jsem měla upíct kuře-a tak kuře+k němu stehna a křídla a prso,a mě to tam nešlo všecko narvat,tak prso jsem nechala v ledničce-dobrá věta toto?!
a stehna dala vařit psům,na pekáč šlo kuře +křídla a v telefoně Marti-no bylo to dobrý…ale chtěl jsem udělat rizoto na 2 dny-a to zas nevyjde protože jsem toho hodně snědl,mělas udělat všecko-ehm by ten pekáč musel být kurna elastickej…
tak vždycky zvedám telefon s tím-co zas bude blbě…..
rodiče mi daly za trimování Maxe láhev aperitivu-tak já budu asi trošku občas skleničkovat…