Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
29.3.2021 v 6:00
#118068
Nevim jestli kdyz ma.zada a horni kejtu to nemuze vadit na chuzi?
Hlavne ta kejta?
Deda ockovanej je ale teta ma.3 deti nejstarsi tak prvnak, chce aby dojela.i segra s detma, ja uz v podstate rok nevidela rodiju nebo za ten rok 2, ani tatku ci segru a budu jezdit k tete na kladno pres.pul republiky… vlakem… 😀
Ale treba v lete kdyz to bude uz volnejsi, proockavenjsi populace a nebudeme sedet v obyvaku v 15 lidech tak proc ne. Ale ted v dubnu proste do obyvaku…
Fifi
No nevstavalo se mi zrovna vyspinkane, vecer sem.nemohla zabrat ale tak za 14 dni se prehodim
Co je ta cervena vec nevim a prvosenka me desne prekvapila ze je takova chlupata