Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
pardon za sprostý slova, ale musím si ulevit alespoň tady
ČMKU poslalo do prdele 50 let chovu špiců u nás a promptně v rozporu se svými řády schválilo nový klub největší množce v plemeni, která aby si zajistila, že množení a nejspíš vedlejší příjem bude mít na dlouho a bez komplikací, protože ovšem zdravotní testy a DNA profily nový klub okamžitě zrušil, bude podle stanov ve výboru 15 let, chce se mi blejt a i když členové původního klubu budou podávat hromadnou žalobu, s našimi soudy a stím, že ti lidi budou chtít pro svoje štěňata PP (někteří, někteří už radši budou chovat mimo FCI), tak to myslím vyšumí
doteď jsem si myslela, že ČMKU to konečně začíná víst celkem dobře, ale tohle je takovej humus, že nemám slov