Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
27.3.2021 v 21:36
#118032
PetraK
velká gratulace Rumíčkovi
jestli ten kontejner na hnuj máte ten velkej železnej, tak ten otevřít jde, blbě, ale jde a pak jde zajíždět dovnitř