Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
Kuskus-já jako nevím,co je k smíchu na vypraných pamlscích!fakt ne:D:D
a vůbec-papírový kapesníčky,peníze-kovový,gumky,sponky…to dělám běžně…
takže škodolibče jeden škodolibý!-ehm-ještě víc by ses bavila,kdyby si mě viděla jak lezu po zemí a sbírám ty pidi pamlsky s trávy…aby je psi nežrali:D:D:D:D-to byl boží pohled….
a vůbec-normální lidi žrádlo vaří-já ho peru….tak já nevím….
abych pak jednou nedávala pro změnu kuře do pračky,a povlečení do sporáku….
ale to už by mě asi zavřeli,a udělali by mě pápápá:-)
Kachna-mám ušitý Dafince další obojek z toho fialovýho úzkýho popruhu na flexi vodítko,stahovák s jedním kroužkem navíc na nestahování,když ráno letím rychle ze psama před vrata,nebo v noci,tak je beru na flexiny,at se můžou v klidu vyvenčit-Dafi se stydí venčit na kratším vodítku,nejradši by paraván,
tak at furt nepředělávám vodítka…