Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#117823
MirkaD

    Kuskus-já jako nevím,co je k smíchu na vypraných pamlscích!fakt ne:D:D
    a vůbec-papírový kapesníčky,peníze-kovový,gumky,sponky…to dělám běžně…
    takže škodolibče jeden škodolibý!-ehm-ještě víc by ses bavila,kdyby si mě viděla jak lezu po zemí a sbírám ty pidi pamlsky s trávy…aby je psi nežrali:D:D:D:D-to byl boží pohled….
    a vůbec-normální lidi žrádlo vaří-já ho peru….tak já nevím….
    abych pak jednou nedávala pro změnu kuře do pračky,a povlečení do sporáku….
    ale to už by mě asi zavřeli,a udělali by mě pápápá:-)
    Kachna-mám ušitý Dafince další obojek z toho fialovýho úzkýho popruhu na flexi vodítko,stahovák s jedním kroužkem navíc na nestahování,když ráno letím rychle ze psama před vrata,nebo v noci,tak je beru na flexiny,at se můžou v klidu vyvenčit-Dafi se stydí venčit na kratším vodítku,nejradši by paraván,
    tak at furt nepředělávám vodítka…