Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
24.3.2021 v 14:23
#117784
čajdo
a do pr*dele to mě mrzí 🙁 jo v té srsti to není tak vidět.
znáš majitele NO? Měl by zaplatit výlohy, já za jeden kousanec
platila 5000Kč.