Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#117672
Petrs01

    si vystačí sami

    Ono to není tak, že bychom se nepotkávali s lidma, ale není to furt s někým na pivu. Ráda se projdu s čajdou, když zavítá někam poblíž, potkáváme se s lidmi okolo oblíbené kapely, věčně bazén, já dřív dogtreky a ještě předtím agility…
    No a nuda se mnou nehrozí – teda mám k tomu skvělou polovinu, kterému nevadí půl dne se válet pod stromem a vařit čaj, když já se (marně) snažím udržet na lajně, stejně jako ochotně celý den šlape co mu tělo dovolí – a já se usilovně snažím ho neutlouct, protože jsem 3x rychlejší, oba jsme rozhodčí plavání (on 1000x lepší). Za uplynulý rok jsme jediný volný den nebyli doma. V neděli večer obvykle padám na hubu – a jsem za to ráda 😉 .