Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#117580
Zlata

    Denny
    Pokud člověk nejni celéj den doma,tak jsou fakt dvě dobrý řešení.Já myslím že nic extra kupovat nemusiš,já mám zachudky z vysloužilých šuplíku z mrazaku,jsou vysoký a snadno se myji,skrabaci strom a různě položený košíky.Vodu mají společnou se psem,jeden menší kyblik a starou porcelanovou polivkovou mísu.Uvidís jak se srovnají s Cony,ale tady je furt nasypany kočičí žradlo a pes i kocouři si berou podle sebe.Andy teda psí granule nežere,fakt si vezme podle chuti.
    A jo,taky se chová doma klidně,ale na procházku sním nemůžu,to musí mladý,me na tom vozejku táhne od příkopu k příkopu.