Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
U nás je hezky mrazivo v Prahé šedivo. Ty rána jsou hrozně rychlý – vstanete, zatopíte, otevřete vokýnko, abyste větrali, jdete se vyzubit a umejt, přiložíte, jdete namalovat obličej na gezicht (to se mi konečně podařilo vtěsnat do výčtu ranních činností, jinak jsem chodila za vošklivou 😀 ), ustlat, naházet na postel pytle 😀 , a pak jít pomudlat ohaříky, který právě dorazili z prochajdy, aby aspoň nějakej ranní kontakt byl, no a pak se oblíknete konečně taky, kontrola, zda je šécko cajk a vypnutý a pak hup do auta.
kachna
se tak někdo má
nezáviď, ty zas to teď budeš mít za sebou. 😀 😀 A je už líp?
černej čaj
Protoze mi nekteri nezbednici poslali nakonec vic, poslala jsem rozdil jeste na ucet skrivanku
Jooo, paní Sch. bací! Já to včera taky poslala šécko.
Vyspala ses konečně?
Ja v noci zimnice s horeckou, uz me to fakt nebavi, uz chci jit ven, mit moznst na vyket a trochu se vyvetrat…
aha, tak teď to čtu 🙁 🙁
kurnik, sakra taky už, ať je to fuuuuč!
Maya
mikina s kozichem
myslim, že ji votestuješ ešče tetkon.
hele co ten špicouch, co dávala Fifijová, ten by se k vám nešiknul?
když tam píšou že je zadobře s fenkama
o Bubi taky říkali, že nesnáší fenky a pak jsme to rozchodily a ona naopak byla vůdčí pes, kterýho všichni respektovali.
Fifi
Zacal mi kvest vanocni kaktus!
to je jasný znamení, že máš postavit jolku a shánět dárky 😀 , počasí k tomu i sedí 😀
DAREK DORAZIL NA MISTO URCENI! ? To byl fofr.
Pani S. straslive moc a moc vsem dekuje!
COŽE??? UŽ TO TAM MÁ??? TÝÝÝ BLÁHO!!
ČÁÁJDOOOOO A POCHOPITELNĚ TAKY VOSTATNÍ- KDO RYCHLE DÁVÁ!!! Tooo mám radost velikou
Dennyky
t dvě nové členky naší smečky.
huž je máš doma?? jsou boží, Koněf se půjde zatřelit 😀
Spešl Balbína ji bude ničit 😀
Pani mi psala že Balbina je šef gangu
aha, tak ešče nejsou doma, ale koukám, že Balbínu jsem velmi dobře odhadla 😀 😀
Mirka D.
i řekl,že to nemáme nikde napsaný!!!tv
no ty bláho!! A ochranka co? jsi měla vyloženě ščestí na debili včra teda.
-vánice s krupkama,vichr,za dest minut to přešlo
to přesně dorazilo k nám od vás, když jsem přijela domů, jsem si říkala, žo bude něco, až půjdeme ven a ono to nakonec bylo v pohodě.
Petrs01
Petr ze 4 chlapů na dílně 2 mrtví, třetí nakaženej.
ježiš!!! a Petr zatím cajk?