Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#117549
PetraK

    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

    Gůtn tág majne líbe Kindr.

    U nás je hezky mrazivo v Prahé šedivo. Ty rána jsou hrozně rychlý – vstanete, zatopíte, otevřete vokýnko, abyste větrali, jdete se vyzubit a umejt, přiložíte, jdete namalovat obličej na gezicht (to se mi konečně podařilo vtěsnat do výčtu ranních činností, jinak jsem chodila za vošklivou 😀 ), ustlat, naházet na postel pytle 😀 , a pak jít pomudlat ohaříky, který právě dorazili z prochajdy, aby aspoň nějakej ranní kontakt byl, no a pak se oblíknete konečně taky, kontrola, zda je šécko cajk a vypnutý a pak hup do auta.

    kachna
    se tak někdo má
    nezáviď, ty zas to teď budeš mít za sebou. 😀 😀 A je už líp?

    černej čaj
    Protoze mi nekteri nezbednici poslali nakonec vic, poslala jsem rozdil jeste na ucet skrivanku

    Jooo, paní Sch. bací! Já to včera taky poslala šécko.

    Vyspala ses konečně?
    Ja v noci zimnice s horeckou, uz me to fakt nebavi, uz chci jit ven, mit moznst na vyket a trochu se vyvetrat…
    aha, tak teď to čtu 🙁 🙁

    kurnik, sakra taky už, ať je to fuuuuč!

    Maya
    mikina s kozichem
    myslim, že ji votestuješ ešče tetkon.

    hele co ten špicouch, co dávala Fifijová, ten by se k vám nešiknul?

    když tam píšou že je zadobře s fenkama
    o Bubi taky říkali, že nesnáší fenky a pak jsme to rozchodily a ona naopak byla vůdčí pes, kterýho všichni respektovali.

    Fifi
    Zacal mi kvest vanocni kaktus!
    to je jasný znamení, že máš postavit jolku a shánět dárky 😀 , počasí k tomu i sedí 😀

    DAREK DORAZIL NA MISTO URCENI! ? To byl fofr.
    Pani S. straslive moc a moc vsem dekuje!

    COŽE??? UŽ TO TAM MÁ??? TÝÝÝ BLÁHO!!

    ČÁÁJDOOOOO A POCHOPITELNĚ TAKY VOSTATNÍ- KDO RYCHLE DÁVÁ!!! Tooo mám radost velikou

    Dennyky
    t dvě nové členky naší smečky.
    huž je máš doma?? jsou boží, Koněf se půjde zatřelit 😀
    Spešl Balbína ji bude ničit 😀

    Pani mi psala že Balbina je šef gangu
    aha, tak ešče nejsou doma, ale koukám, že Balbínu jsem velmi dobře odhadla 😀 😀
    Mirka D.
    i řekl,že to nemáme nikde napsaný!!!tv
    no ty bláho!! A ochranka co? jsi měla vyloženě ščestí na debili včra teda.

    -vánice s krupkama,vichr,za dest minut to přešlo
    to přesně dorazilo k nám od vás, když jsem přijela domů, jsem si říkala, žo bude něco, až půjdeme ven a ono to nakonec bylo v pohodě.

    Petrs01
    Petr ze 4 chlapů na dílně 2 mrtví, třetí nakaženej.

    ježiš!!! a Petr zatím cajk?