Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
17.3.2021 v 9:14
#117493
Teď jsem se začetla do seznamu těch, který prošli Skřivánkama a našli svoje doma a narazila hnedle na Beníka!! a spustilo se mi vzpomínání 🙂
To byla akce! 😀 😀 řekla mi o něm tehdy na čézetu Fifijová, já jsem o něm řekla na Zvířetníku a…..už to jelo! Beníkův přesun do novýho domova k Louk propojil vícero lidí. A Ben našel ten nejlepší domov, jaký mohl najít a Louk v Benovi skvělýho parťáka. Beník byl opravdu pan pes.
- Odpověď byla upravena před 5 roky a 2 měsíci uživatelem PetraK.