Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
16.3.2021 v 14:38
#117425
právě jsem si donesla kapříka po jordánsku se š´touchanejma bramborama
Sakra, bledá závist, já dělala koukous a musela jsem to uvařit. Furt musim něco vařit, péct, míchat… nenávidim to.