Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
16.3.2021 v 12:11
#117422
Petrs01
Potvrzuji
😀 😀 pardon , čítám že po těch odčerovácích se třeba i bez škrkavek na slunci přidá Fifidružstvo
Rumouš taky štávičky
na tom koberci tak akorát to bylo 😀
Mirka D.
radost si číst u jídla:
černej čaj
Me se prave ohriva vv mikrovlnce
:D:D právě jsem si donesla kapříka po jordánsku se š´touchanejma bramborama, sem pejskař, takže fakt neva 😀
kachna
ebuď pozitivnějí
vo to se celou dobu poctivě snažím