Odpověď na: Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021 Odpověď na: Kecaci jaro 2021

#117422
PetraK

    Petrs01
    Potvrzuji
    😀 😀 pardon , čítám že po těch odčerovácích se třeba i bez škrkavek na slunci přidá Fifidružstvo

    Rumouš taky štávičky
    na tom koberci tak akorát to bylo 😀

    Mirka D.
    radost si číst u jídla:

    černej čaj
    Me se prave ohriva vv mikrovlnce

    :D:D právě jsem si donesla kapříka po jordánsku se š´touchanejma bramborama, sem pejskař, takže fakt neva 😀

    kachna
    ebuď pozitivnějí
    vo to se celou dobu poctivě snažím