Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
16.3.2021 v 8:43
#117400
Z
krasnej britak
a to druhy je nejakej pribuznej Fifi Troldy ne? 😀
Denny
u nas fuci a leje, pri pohledu z okna by clovek rekl ze je listopad