Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
14.3.2021 v 1:02
#117284
Nemám bankovní účet, ale nějakou kačku bych mohla za týden poslat složenkou. Bude důchod juchuchů. Čajda má moji mailovou adresu tak mi napište kam a já kočenkám ráda přispěju. Nemusím každý měsíc utrácet jak ožralej námořník jen za blbostě. 🙂 Prima nápad složit se na větší pytel granulí, nebo kapsiček.