Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
13.3.2021 v 20:34
#117268
Mirka + Cajda
tam mate ten vichr asi horsi, ja se obavala kalamity a ted tu oproti vcerejsku jen tak „dychl“ veterek, jako poryvy jo, ale zadna hruza. Tak at vam nic neodleti a hlavne Cajde nedrnci areal opodal! 🙂