Fóra › Ostatní › Kecaci jaro 2021 › Odpověď na: Kecaci jaro 2021
13.3.2021 v 20:25
#117266
Kachno
Ja furt cekala, ze pisnes, jak test Martina dopadl. A vy uz jste lazarove. Drzim palce, chladim vam teplotu na dalku a foukam, at je ta svine ksa a ksaaa od vas co nejdriv! :*
Damy, jste strasne hodne a mile a tak vubec, mam vas rada. Ja kocici veci neumim nakupovat. Budu rada, kdyz by se nas na kocici kapsicky slozilo vic lidi, ale objednaval to kockoznalec. Treba i s nejakym bonusem od e-shopu, vernostnim. Mrk, Mayo? 😀 🙂