Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#117182
Maya

    Fifi
    chudák Trolda, to si nezasloužil takový jméno 😀
    Petrs01
    jo, to bych ráda zůstala houm, ale bohužel je to takto nařízeno, já si to fakt dobrovolně nevymyslela, že si budu dělat vejlety do Prahy
    takže když se na to vybodnu, zatrhnou mi houmofis uplne a budu jezdit denne, coz samo nechci, zejo