Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
11.3.2021 v 15:04
#117162
sem slysela ze covid drzi dost lidi doma ze fakt atakuji utulky a berou si psi domu i proto ze pak v noci muzou se psem ven a pak uz si je chtej nechat 😀
jinak nestiham, nestacim, ale uz su dneska z prace doma. sice vsichni hudrujou na testy, ale ukoristila sem zase na pristi stredu termin, tak snad se bude trochu darit si drzet objednaci terminy s tydennim predstihem.
ty konvice me pobavili, na sit se divat nebudu.