Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

Fóra Ostatní Kecaci Zima 2020 :) Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)

#117082
PetraK

    Maya
    , jeslti se vubec na to nekdo da sehnat
    ty jo, když to obratem zajistila firma, která nic takovýho nemá? A sehnala stejně obratem i testy, zajistila si program na evidenci a jede to jak po másle?? Tak to prostě jde. Jenže to musí být vůle. A ta halt je jen někde.

    ak staci blbec na vedoucim miste, ktery to neresi a je vymalovano
    a tady bych viděla ten problém. prostě já bych viděla jako logický to oddělení poslat na týden na HO – to u nás skutečně by nebyl problém, neprovádíme tu operace mozku – a tím by se vyeliminoval další přenost. Nic složitýho, kdyby se to takhle dělalo, tak se přenos prostě omezí. Ty lidi co nepojedou do práce to nerozflušou v MHD, po chodbách úřadu, po výtazích, po jídelně a ubude těch, kteří si to díky tomu nedobrovolně pořídí. Jenže …… dál to komentovat nemá ani smysl, to jen v podstatě proč mě to tak drtí. tutlat tutlat a pak jsou plný nemocnice.