Fóra › Ostatní › Kecaci Zima 2020 :) › Odpověď na: Kecaci Zima 2020 :)
9.3.2021 v 10:33
#117065
PetraK
nechce bejt doma, protoze je jarooo a kocky cekaj
po kastraci trva nekolik mesicu nez se ty hormony usadej
odstrihni se spis od zprav a udelej si peknou radost, co treba novy boticky? nepomohly by?
cernejcaj
on byl vterka vzdycky, ale ted je to novej level co jsem myslela, ze ani neexistuje 😀
oni ho mazlej vsichni, on jak ma tu srst jinou nez ostatni psi, tak to k tomu uplne kazdyho laka 😀
kachna
tak drzim palce